Dosáhněte více
s komplexními řešeními
SG AUTO

Specializujeme se
na obchodování s vozidly
pro B2B segment

Ať už jste menší nebo větší prodejce či dealer, naše nabídka je přizpůsobena Vašim potřebám a očekáváním. Jsme hrdí na naše zkušenosti a na naši odbornost v tomto odvětví. Právě díky zkušenostem a odbornosti Vám umíme garantovat kvalitní služby a profesionální přístup.

Nadstandardní služby
pro obchodní partnery

  • Specializujeme se na nákup a prodej vozů do zemí západní Evropy, především pak do Švýcarska, Belgie, Nizozemska, Francie, Itálie, Německa či Rakouska. S našimi znalostmi a kontakty Vám můžeme poskytnout kompletní poradenství a podporu v mezinárodním obchodování. Bez ohledu na to, zda se jedná o jediné vozidlo nebo vozidel více, jsme tady, abychom Vám pomohli uskutečnit obchod bez problémů a efektivně. K vozidlům poskytujeme služby registrace i pojištění, umíme Vám pomoci zajistit CoC dokumenty a samozřejmostí jsou také přepravní služby poskytované prostřednictvím našich dlouholetých ověřených partnerů.
 

Budujeme dlouhodobé vztahy s dodavateli i odběrateli a vytváříme prostor, ve kterém skutečné hodnoty mají přednost před rychlým ziskem

 

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro obchodování s vozidly v segmentu B2B nebo potřebujete pomoc s prodejem vozů do zemí západní Evropy, ale i do celého světa, SG AUTO je Vaší první volbou.

Kontaktujte nás ještě dnes